Najdete nás: Modřanská 1821/118, 147 00 Praha 4
ukázat na mapě

Toto jaro a léto bude probíhat rozsáhlá rekonstrukce našeho kostela. Na základní otázky, které se rekonstrukce týkají, odpovídají následující řádky.

Začátek: 25. dubna 2022
Předpokládaný konec: polovina září 2022
Rozpočet: přibližně 7,2 milionu Kč (včetně nákladů uhrazených již před začátkem rekonstrukce). K začátku dubna je vybráno přes polovinu potřebných financí. Zbylé musíme společnými silami ještě vybrat.
Provoz: V době rekonstrukce se bohoslužby i veškeré další akce přesunou do Evenu (přístavby vedle kostela).

Do Evenu se vejde přibližně 60 lidí, což je méně než naše průměrná účast na bohoslužbách. V době přestavby proto neváhejte navštěvovat jiné kostely (nejbližší sbory ČCE jsou Modřany, Nusle, Smíchov a Vinohrady). Existuje také možnost online přenosu a zpětného přehrání bohoslužeb.

Je v plánu zachovat provoz včetně veškerých aktivit v týdnu i nadále, prosíme však o trpělivost a pochopení s případnými nedostatky.

Kromě Evenu budeme mít k dispozici party stan na zahradě kostela a v omezené míře také apsidu kostela.

Těšíme se na slavnostní otevření v září!