Bohoslužby na Barrandově

Rodinné bohoslužby nesplňují tak úplně zadání, protože pro menší děti jsou stále příliš náročné.

Zkoušíme tedy změnu.

Dopolední bohoslužby 1. neděli v měsíci (tedy ty v branickém kostele) budou formou i obsahem zaměřeny na ještě menší děti (ve věku účastníků malého tábora, tedy kolem 5 let a výš, (a za jakékoliv podněty k formě i obsahu budu vděčný), což už samozřejmě nemusí být zas tak lákavé pro starší účastníky bohoslužeb. Proto mají všichni možnost jít na odpolední bohoslužby, ke kterým si pronajmeme Komunitní centrum Krista Spasitele (mapa) na Barrandově.

Prací na Barrandově se zároveň otevírá prostor ke spolupráci s místním Křesťanským společenstvím (které má na tomto místě ve stejný čas svoje shromáždění v dalších nedělích), s Církví bratrskou (která na Barrandově působí) a pochopitelně i s místní římskokatolickou farností.

Těším se na viděnou tam i tam,
Jarda Pechar