Covid: Aktuální opatření

nedělní bohoslužby (online + naživo)

• naživo od 9:30 a od 17:00
    • 26 osob v kostele a 5 osob v malém sálku
    • nutno zapisovat se zde: 1url.cz/@bohosluzba_Branik (v případě potíží volejte br. faráře: 739 244 833)
  • online (pouze 9:30!)
    • YouTube (upřednostňujte!)
    • Facebook (živý přenos + záznam)
    • Jitsi (živý přenos + po bohoslužbách možnost rozhovorů)
  • Vždy třetí neděli v měsíci bude vysílána bohoslužba s večeří Páně. Chcete-li se připojit domácím vysluhováním, připravte si doma přiměřené množství chleba a vína. Liturgie bude rozeslána do konference spolu s kázáním.

biblická hodina (online)

• Facebook (živý přenos + záznam)
  • Jitsi (živý přenos + po bohoslužbách možnost rozhovorů)
  • YouTube (pouze záznam)
  • Biblická pro Dobříš a Hořovice (stejný program) probíhá ve čtvrtek od 19:30 na Jitsi.

dorosty a odrost (online)

• oba dorosty: Zoom
  • odrost: Zoom – odkaz poskytnou vedoucí

nedělka (online)

• v mailové konferenci (chcete-li se přidat, kontaktujte jero@zvano.net)
  • zde na webu (s mírným zpožděním)

individuální pastorace

• Stále jsou možná individuální pastorační setkání.
  • Bratr farář také rád přijede vysluhovat večeři Páně do domácnosti.

Úterní modlitebka a ranní čtení probíhají naživo. Křesťanština a klub pro děti hEaVEN jsou do odvolání zrušeny.

Distribuce textů

Text kázání i program biblické hodiny je rozesílán do mailové konference členů a přátel branického sboru (chcete-li se přidat, kontaktujte jero@zvano.net). Zároveň jsou vyvěšeny v branické facebookové skupině.
Pokud víte o někom, komu udělají radost texty vytištěné na papíře, dejte o něm vědět Lence Pecharové (pechle73@seznam.cz).

Další aktivity

Další možností online aktivit jsou např. písemný chat v „onlinekostele“, celocírkevní SoundCloud a Spotify.

Rozcestník velkého množství dalších materiálů naleznete na celocírkevních stránkách.