Najdete nás: Modřanská 1821/118, 147 00 Praha 4
ukázat na mapě

22. sborová dovolená

Datum: 14. srpna 2021

Čas:0:00

Pozvánka na 22. sborovou dovolenou od 14. do 21. srpna 2021.

Staršovstvo branického sboru srdečně zve své členy i další příznivce na sborovou dovolenou, tentokráte do Chaty Ořovský, dříve Engadin, v Železné Rudě, která se nachází v nádherné šumavské přírodě v údolí řeky Řezné.

Poloha je naprosto ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Výlety do okolí: naučné stezky, okolní les (houby, lesní plody), návštěva Železné Rudy, výlety do Bavorského lesa apod. Nedaleko ubytování se lze vykoupat v přírodním koupališti vzdáleném cca 200 m, což někteří z Vás již v minulém roce vyzkoušeli. U chaty je menší dětské hřiště (houpačky, pískoviště), nafukovací bazénky pro menší děti, v objektu je k dispozici fotbálek, šipky a stolní tenis. Na webových stránkách www.orovsky.cz se dočtete základní informace o ubytování a rovněž se dozvíte, po kom byl objekt pojmenován.

Chata Ořovský je třípatrová a má výtah, který obsluhuje 1. a 2. patro, do 3. patra se musí pěšky. Ubytovací kapacita je cca 90 míst ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, k dispozici budou též 4 apartmá. Některé pokoje mohou být vybaveny přistýlkou.
Většina pokojů má vlastní sociální zařízení, 10 pokojů má WC a sprchy na patře a sice 3 WC pro pány, 3 WC pro dámy a taktéž 3 sprchy pro pány a 3 sprchy pro dámy.

Zajištěna je polopenze formou snídaňového bufetu a k večeři výběr ze 2 jídel. Lze zajistit i stravu pro vegetariány a alergiky na lepek. Během pobytu je možné si přiobjednat obědy pro děti i dospělé.
Cena ubytování s polopenzí: dospělí Kč 3.850,– děti 10-15 let Kč 3.150,-. děti 3 – 9 let Kč 2.660,–
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu jsou zdarma.
Pro děti bude zajištěn celodenní pitný režim a jednoduché svačinky.
K dispozici jsou rovněž shromažďovací prostory, bezplatné připojení k WIFI a zdarma parkoviště před objektem. Možnost vzít s sebou mazlíčky.

Závaznou přihlášku se jmenným obsazením pokojů a u dětí s uvedením dosaženého věku k datu konání akce odevzdejte do 15. dubna 2021.

Distribuce pozvánek a přihlášek je tentokráte zajištěna následovně:

  1. materiály budou rozeslány prostřednictvím konference: vyplněnou přihlášku naskenovanou či ofocenou zašlete na e-majlovou adresu: z.kucerova.branik@volny.cz
  2. ti kdo nejsou na konferenci budou informováni v březnové Bráně, tiskopisy budou k dispozici též ve vchodové místnosti kostela – zde můžete vyplněnou přihlášku odevzdat, případně zaslat na adresu: Z. Kučerová, Na Mlejnku 14, 147 00 Praha 4.
    Případné dotazy Vám ráda zodpoví ses. Kučerová na těchto kontaktech: mobil: 602 274 401 e-mail: z.kucerova.branik@volny.cz

Na Vaši účast na této tradiční akci se těší staršovstvo branického sboru.