Bohoslužby na Barrandově

Rodinné bohoslužby nesplňují tak úplně zadání, protože pro menší děti jsou stále příliš náročné.

Zkusíme tedy změnu.

Bohoslužby 1. neděli v měsíci budou formou i obsahem zaměřeny na ještě menší děti (ve věku účastníků malého tábora, tedy kolem 5 let a výš), což už samozřejmě nemusí být zas tak lákavé pro starší účastníky bohoslužeb. Proto mají všichni možnost jít na odpolední bohoslužby, ke kterým si pronajmeme Komunitní centrum v Kostele sv. Krista Spasitele na Barrandově.

Prací na Barrandově se zároveň otevírá prostor ke spolupráci s místním Křesťanským společenstvím (které má na tomto místě ve stejný čas svoje shromáždění v dalších nedělích), s Církví bratrskou (která na Barrandově působí) a pochopitelně i s místní římskokatolickou farností.

Na obou shromážděních platí aktuální epidemiologická pravidla (respirátory + rozestupy), zapisujte se na internetu nebo telefonujte mně (739 244 833) a já vás zapíšu.

Těším se na viděnou tam i tam,
Jarda Pechar