Najdete nás: Modřanská 1821/118, 147 00 Praha 4
ukázat na mapě

Nedělní ohlášky

Zdravím vespolek,
pokud čtete ohlášky poprvé (či v případě zájmu), čtěte je celé. Tučně dávám změny oproti předchozím a urgentnější věci.

• Příští bohoslužby proběhnou v neděli v 9:30, kázat bude:
    • 25. 7. Pavel Sivák
    • 1. 8. Matěj Cepl
    • 8. 8. Samuel Hejzlar
    • 15. 8. Mikuláš Vymětal
    • 22. 8. Aleš Drápal
    • 29. 8. Pavel Novotný
    • 5. 9. Pechar, rodinné, „požehnání aktovkám“
  • V době letních prázdnin se nekoná nedělní škola. Učitelé nedělní školy děkují za pochopení a těší se na viděnou s dětmi v září.

Pravidelný sborový program se v době letních prázdnin koná jen v omezené míře.

• První pondělí v měsíci 2.8. od 18:00 jste v rámci křesťanštiny/rozrostu zváni ke společnému posezení spojenému s prací kolem kostela.
  • Ve středu od 16:30 probíhají práce na skalce.

Těšíme se na viděnou při dalších pravidelných aktivitách (dorosty, odrost, biblická hodina, modlitební setkání, ranní čtení…) opět v září.

Ze sboru

• Myslete v přímluvách i dících na letní akce sboru a YMCA:
    • 7. – 17. 7. dorostová voda
    • 17. – 28. 7. odrostová voda
    • 1. – 14. 8. oba tábory
    • 14. – 21. 8 sborová dovolená
    • 19. 9. sborové shromáždění spojené s volbou nového staršovstva

Rekonstrukce kostela

• Pokračují přípravy na letní rekonstrukci kostela. Podívejte se na návrhy na sborovém Rajčeti! Děkujeme dárcům s nadějí, že zadlužení sboru na rekonstrukci nebude velké.

Ostatní

• V kostele je k rozebrání poslední (ale i předchozí!) číslo sborového časopisu Brána.
  • Stále probíhá celocírkevní kampaň „5 % a hlavu vzhůru“, letáčky jsou k rozebrání při vycházení z kostela.
  • Zpěvníky nechte po skončení bohoslužeb ležet na lavicích.
  • Při vycházení z kostela je stále po levé ruce krabička na náměty pro úterní modlitební skupinku (a zároveň existuje i obdobné služba na webu.

Sbírka

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru.

Vše dobré!
Jarda