Jádrem sborového života jsou nedělní bohoslužby. Scházíme se k nim, abychom byli spolu, modlili se, vyslechli Boží slovo a jeho výklad v rámci kázání. Každou třetí neděli v měsíci a o svátcích je vysluhována svatá večeře Páně. V rámci bohoslužeb také probíhají křty, konfirmace nebo prezentace novorozených dětí členů sboru.

Po bohoslužbách jste srdečně zváni do Evenu (dřevěné přístavby vedle kostela) ke kávě, čaji, drobnému občerstvení a především přátelským rozhovorům.

Bohoslužby jsou streamovány na sborový Youtube, kde zůstávají archivovány.

Kdy?

Každou neděli od 9:30.

Co s dětmi?

Pro nejmenší děti je možno být s rodiči v době bohoslužeb v malém sálku, kde jsou hračky. Do místnosti za zvukotěsným oknem je přenášen zvuk z hlavního sálu.

Starší děti chodí po krátkém úvodu do nedělky.

Každou první neděli v měsíci jsou tzv. rodinné bohoslužby, během nichž děti zůstávají spolu s dospělými a účastní se kázání, které je pro ně uzpůsobeno.

Ekumenické bohoslužby

Jednou ročně, v lednu, se scházíme společně s duchovními a věřícími jiných církví z Prahy 4, abychom slavili ekumenické bohoslužby a připomínali si tak, že byť rozděleni, stále jdeme po stejné cestě jako jediná velká Kristova církev.