Najdete nás: Modřanská 1821/118, 147 00 Praha 4
ukázat na mapě

Každé léto se vydáváme na týdenní sborovou dovolenou, která má tradičně účast okolo 100 lidí. Organizaci zajišťuje sestra Zdena Kučerová.

Pozvánka na letošní 22. sborovou dovolenou

od 14. do 21. srpna 2021

Staršovstvo branického sboru srdečně zve své členy i další příznivce na sborovou dovolenou, tentokráte do chaty Ořovský, dříve Engadin, v Železné Rudě, která se nachází v nádherné šumavské přírodě v údolí řeky Řezné. Poloha je naprosto ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Výlety do okolí: naučné stezky, okolní les (houby, lesní plody), návštěva Železné Rudy, výlety do Bavorského lesa apod. Nedaleko ubytování se lze vykoupat v přírodním koupališti vzdáleném cca 200 m, což někteří z Vás již v minulém roce vyzkoušeli. U chaty je menší dětské hřiště (houpačky, pískoviště), nafukovací bazénky pro menší děti, v objektu je k dispozici fotbálek, šipky a stolní tenis. Na webových stránkách www.orovsky.cz se dočtete základní informace o ubytování a rovněž se dozvíte, po kom byl objekt pojmenován.

Chata Ořovský je třípatrová a má výtah, který obsluhuje 1. a 2. patro, do 3. patra se musí pěšky. Ubytovací kapacita je cca 90 míst ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích, k dispozici budou též 4 apartmá. Některé pokoje mohou být vybaveny přistýlkou. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení, 10 pokojů má WC a sprchy na patře a sice 3 WC pro pány, 3 WC pro dámy a taktéž 3 sprchy pro pány a 3 sprchy pro dámy. Zajištěna je polopenze formou snídaňového bufetu a k večeři výběr ze 2 jídel. Lze zajistit i stravu pro vegetariány a alergiky na lepek. Během pobytu je možné si přiobjednat obědy pro děti i dospělé.

Cena ubytování s polopenzí: dospělí 3.850 Kč, děti 10–15 let 3.150 Kč, děti 3–9 let 2.660 Kč. Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu jsou zdarma.

Pro děti bude zajištěn celodenní pitný režim a jednoduché svačinky. K dispozici jsou rovněž shromažďovací prostory, bezplatné připojení k WIFI a zdarma parkoviště   před objektem. Možnost vzít s sebou mazlíčky.

Závaznou přihlášku se jmenným obsazením pokojů a u dětí s uvedením dosaženého věku k datu konání akce odevzdejte do 15. dubna 2021.

Případné dotazy vám ráda zodpoví s. Kučerová na těchto kontaktech: mobil: 602 274 401, e-mail: z.kucerova.branik@volny.cz

Na vaši účast na této tradiční akci se těší staršovstvo branického sboru.