Najdete nás: Modřanská 1821/118, 147 00 Praha 4
ukázat na mapě

Rádi uvidíme nové tváře!

V našem branickém evangelickém kostele se schází děti všech věkových kategorií. Chcete se přidat? Přečtěte si o nich a kontaktujte vedoucí nebo rovnou přijďte v úterý/pátek do kostela.

hEaVEN: br. farář Pechar (jaroslav.pechar@evangnet.cz, 739 244 833)

oba dorosty: Pavlína Kroužková (paja.krouzkova6@gmail.com, 728 268 003) // Více informací najdete na dorostovém webu.

mládež: Tomáš Plhák (plhacko@gmail.com, 773 288 308)

Klub hEaVEN (0 let – 4 roky)

Setkání rodičů a nejmenších dětí, které jinak probíhá každé úterý od 9:00 do 12:00, je až do odvolání zrušeno.

Mladší dorost (5–11 let) a starší dorost (11–14 let)

Dorosty a odrost probíhají každý týden v pátek od 16:00 do 18:00.

Dorostová schůzka probíhá ve formátu první hra, zpívání, duchovní program, druhá hra, „kolečko“ (společné sdílení radostí i starostí) a modlitba. Hry jsou zaměřené na zlepšování fyzické zdatnosti, biblických znalostí, tábornických dovedností – a nebo prostě jen tak pro pobavení a utužení kolektivu.

Kromě každotýdenních schůzek míváme speciální mikulášský, vánoční a závěrečný dorost, jezdíme na podzim a o Velikonocích na několikadenní výpravy a během roku spolu absolvujeme několik dalších nepravidelných víkendovek.

Na všech akcích nám jde především o to trávit čas společně a s Pánem Bohem.

Mládež (14 a více let)

Nově vzniká v našem sboru skupina mládeže, na jejímž vedení se podílí Tomáš Plhák (773 288 308) a mladí bohoslovci Christos Bogocz a Oskar Vogl. Aktuální informace o setkávání může poskytnout kdokoli z nich.

Vodácké akce a tábory

Branické letní akce pro děti zaštiťuje YMCA Braník, velmi pevně spjatá s naším sborem. Jezdíme na vodu a na malý tábor nebo na Pecku. Jsou to větší akce, otevřené pro širokou veřejnost. Chcete poznat, jak se věnujeme práci s dětmi? Zkuste své ratolesti poslat na jeden z našich táborů, který si zaručeně užijí, ať už jsou věřící nebo ne! 🙂

Během bohoslužeb probíhá pro děti nedělní škola, o níž si můžete přečíst zde.